
Božićno-novogodišnjem prijemu u organizaciji premijerke Marija Buhač, održanom u svečanoj sali hotela Mostar, prisustvovali su i direktori Agencija za privatizaciju Hercegovačko-neretvanskog kantona Dalida Demirović i Donko Jović.
Prijem je okupio brojne zvanice iz političkog, diplomatskog, kulturnog, naučnog, gospodarskog i duhovnog života. U ugodnoj i svečanoj atmosferi istaknuta je važnost međusobnog uvažavanja, dijaloga i saradnje među institucijama, kao i zajedničkog djelovanja na jačanju stabilnosti i razvoja Hercegovačko-neretvanskog kantona.
Prisustvo predstavnika Agencije za privatizaciju HNK/Ž ovom događaju još jednom potvrđuje opredijeljenost Agencije za kontinuiranu saradnju sa Vladom Hercegovačko-neretvanskog kantona na provođenju zakonom utvrđenih nadležnosti i zajedničkih razvojnih ciljeva.